دوشنبه 9 حوت|اسفند 1395 برابر با 27 فبروری 2017

دانشجویان دانشگاه آمریکایی افغانستان چه می‌گویند؟

دانشگاه آمریکایی افغانستان از سال ۲۰۰۵ فعالیت خود را در کشور آغاز کرد. این دانشگاه یک موسسۀ آموزشی غیرانتفاعی است که تحت نظر یک دانشگاه آمریکایی فعالیت می‌کند. این دانشگاه حدود ۱۷۰۰ دانشجو دارد و علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، دوره‌های آموزشی را برای ارتقای شغلی و بالابردن دانش و تخصص حرفه‌یی دانشجویان به صورت پاره‌وقت برگزار می‌کند.

12 دلو|بهمن 1395

محمدحسیب داوودزی دانشجوی سال سوم رشتۀ اداره و تجارت دانشگاه آمریکایی افغانستان است. می‌گوید، پس از فراغت از مکتب علاقه‌مند شد تا برای ادامۀ تحصیل به بیرون از کشور برود، اما زمانی که برای سپری‌کردن آزمون زبان انگلیسی برای ادامۀ تحصیل به دانشگاه آمریکایی افغانستان آمد، امتیازات و ویژه‌گی‌های منحصر...

28 دلو|بهمن 1395

فرشته کیلومترها دور از خانواده‌اش برای تحصیل به کابل آمده است. او که یک بار کارشناسی/لیسانس خود را در یکی از دانشگاه‌های خصوصی به پایان رسانده، می‌گوید، به دانشگاه آمریکایی افغانستان آمده تا آیندۀ روشنی را برای خودش رقم بزند. فرشته متین، باشندۀ بامیان است. می‌گوید، این دانشگاه امتیازاتی را برای دانشجویانی چون او که از ولایت‌ها برای تحصیل آمده‌اند، در نظر گرفته است.

19 دلو|بهمن 1395

اسمش نرگس است. او دانشجوی سال دوم رشتۀ علوم سیاسی دانشگاه آمریکایی افغانستان است. می‌گوید، از طریق دوستانش با این دانشگاه آشنا شده و اکنون به خاطر آشنایی‌اش با این دانشگاه، مدیون آن‌هاست.

17 دلو|بهمن 1395

دانشگاه آمریکایی افغانستان سال 2005 در کابل بنیان گذاشته شد. این دانشگاه سالانه میزبان دانشجویان پرتلاش و بااستعدادی‌ست که با بلندترین نمرات مکتب را به پایان رسانده باشند و با زبان انگلیسی کاملاً بلد باشند. دانشجویان این دانشگاه عموماً پس از فراغت توانسته‌اند در پست‌های بلندی صاحب شغل شوند.

12 دلو|بهمن 1395